Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
26.04.2019 »
БНТ1 (BG)
06:00
Сутрешен блок - информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас - информационна емисия
08:45
Култура.БГ - културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни - предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо - спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Изкуството на 21 век

bTV
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Слави

Нова ТВ
06:20
Здравей, България
09:30
На кафе
12:00
Новините на NOVA
12:30
Моят живот

БНТ 2 (BG)
07:30
Бързо, лесно, вкусно - /п/
08:00
Пазители на традициите - предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
08:30
По света и у нас - информационна емисия
08:45
История.bg - Гео Милев - екзекуция на българската духовност /п/
09:45
Библиотеката - /избрано/
10:45
Натисни F1 - /п/

bTV Action
21:00
bTV Новините

Диема
06:50
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7 /п/
07:50
"В.И.П." - сериал, сезон 4 /п/
09:10
"Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
11:00
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2 /п/
12:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4 /п/

Кино Нова
06:50
"Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм
08:50
"Загадки при разпродажби: Доспехи на смъртта" - драма /п/
11:00
"Касъл" - сериал, сезон 7
12:00
"Хармонията на сърцето" - романтичен филм /п/

Диема Family
07:00
"Лъжовно сърце" - теленовела
08:10
"Дива земя" - теленовела /п/
09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
12:00
"Мистична любов" - сериал /п/

RING
06:00
Фитнес серии
08:00
Безсмъртните: Най-великите атлети
09:00
Волейбол, Серия А - плейоф
11:00
Волейбол, Серия А - плейоф

NOVA Sport
01:40
Еротичен телепазар
10:00
Футбол: Вердер Бремен - Байерн Мюнхен, полуфинален мач за Купата на Германия /п/
12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
12:05
Футбол: Олдъм Атлетик - Мансфилд Таун, мач от английската Лига 1 /п/

БНТ 4 (BG)
06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни - предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории - /п/
11:45
Натисни F1 - /п/

bTV Comedy
00:00
Полупрофесионалисти
09:00
Комиците и приятели
10:00
Щъркелчето Ричард

bTV Cinema
03:15
Дивата река
08:00
Луда по Стив
10:00
Телепазар
12:15
Телепазар
12:30
Жената на пътешественика във времето

bTV Lady
07:00
Шест сестри
08:00
Бедната Силвана
09:00
Спасители в планината
10:00
Силата на желанията
11:00
Любов на инат
12:00
Не ме оставяй

БНТ 3 (BG)
06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Беноа Пер /Франция/ - Жо-Вилфред Цонга /Франция/ - полуфинална среща
08:05
Спортисимо - спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по конни надбягвания репортаж от Дубай
09:15
Двойно оцеляване - документална поредица /2 сезон, 2 епизод/
10:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино
11:20
Баскетбол: Берое - Балкан - среща от Националната баскетболна лига

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
©2008 - 2019 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: